.

.

Природно Губење на Тежината Серија: Мислам дека Си Тенка Affirmations Аудио CD

Природно Губење на Тежината Серија: Мислам дека Си Тенка Affirmations Аудио CD

мислење на клиентот:

DEN 383.28
Достапност
Во достапна форма

Користете го овој моќен affirmations аудио за да се стекне начин на размислување на природно слаби луѓе и да се подготви вашиот ум и тело за губење на тежината успех.Да научат да се создаде навистина силна слика во вашиот ум на себе како на тенок, тенок лице и не се изгуби од вашиот поглед.Стане силно и природно мотивирани за да стигнат до својата цел на постоење на тенок појас линија.Стануваат сигурни во себе и имаат вкупно верба во себе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите