.

.

Уверение Меѓународни Жетвата Есен Havest 9 Супа/Житни Чинии, Сет од 4, Multicolor

Уверение Меѓународни Жетвата Есен Havest 9 Супа/Житни Чинии, Сет од 4, Multicolor

мислење на клиентот:

DEN 1111.20
Достапност
Во достапна форма

Вклучува : Есен Havest 9" Супа/Житни Чинии, Сет од 4. Направена Со Трајни Грнчарија.Објектот Димензии : 9" Diam x 2".Се меша и натпревар избрани тикви во богатите падне нијанси, Одлична за туш, водителка и housewarming подароци.Машина За Миење Садови & Микробранова Безбедно.Добредојдовте на доаѓањето на есента со Уверение Меѓународниот е Есен Жетвата Сет од 4 Супа со Тестенини чаши дизајниран од страна на уметникот Danhui автора продолжува да работи.Шарени тикви и есенски лисја изобилува со богата падне нијанси на секоја керамички 9 во D X H 2 во сад.Совршен за вашите омилени тестенини, салата или јадење оброк.Координирање чинии, филџани и да им служи опрема е на располагање да се заврши изглед на есен во вашиот дом.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите