.

.

Milisten 200pcs Жица Старател Жица Заштитници Циклуси У Облик Додатоци за Накит Ѓердан Хривнија Изработка на Сребро.

Milisten 200pcs Жица Старател Жица Заштитници Циклуси У Облик Додатоци за Накит Ѓердан Хривнија Изработка на

мислење на клиентот:

DEN 2059.20
Достапност
Во достапна форма

Дувачкиот Жица Старател и Заштитници У Облик Прибор за Изработка на Накит.Лесен за Користење : едноставно да се стави вашиот crimp на вашиот Тигар опашка првата тогаш се хранат вашиот жица до едната страна на старателот, а потоа надолу другата страна и назад преку вашиот crimps.Совршен за рачно изработени занаетчиски работи, ѓердан нараквица, џемпер синџир, anklet, накит DIY додатоци, итн.Вие исто така може да ја испратите до вашите пријатели како подарок.Криви У облик дизајн се штити вашиот жица од абразија ефикасно.Овој производ е направен од висок квалитет на matrial за долго време да го користите.Description This производ е направен од висок квалитет на matrial за долго време да го користите.Криви У облик дизајн се штити вашиот жица од абразија ефикасно.Совршен за рачно изработени занаетчиски работи, ѓердан нараквица, џемпер синџир, anklet, накит DIY додатоци, итн.Карактеристики - Боја : Сребро,злато.- Материјал : Бакар .- Големина : Прибл. 0.5 x 0.5 x 0.1 см.- Овој производ е направен од висок квалитет на matrial за долго време користење.- Криви У облик дизајн се штити вашиот жица од абразија ефикасно.- Совршен за рачно изработени занаетчиски работи, ѓердан нараквица, џемпер синџир, anklet, накит DIY додатоци, итн.- Лесен за Користење : едноставно да се стави вашиот crimp на вашиот Тигар опашка првата тогаш се хранат вашиот жица до едната страна на старателот, а потоа надолу другата страна и назад преку вашиот crimps.- Вие исто така може да ја испратите до вашите пријатели како подарок.- Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект,се следи светлината,прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including200 x У Облик Додатоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите