.

.

Lurrose Накит Beading Жица Бакарна Жица за Накит Изработка на Материјали и Занает 0.2 мм (Розово Злато)

Lurrose Накит Beading Жица Бакарна Жица за Накит Изработка на Материјали и Занает 0.2 мм (Розово Злато)

мислење на клиентот:

DEN 155.76
Достапност
Во достапна форма

Издржливи, со добра термо стабилност.Може да се користи со УВ Гел, на доградба на акрилни нокти, лак итн.Совршен за Накит одлуки и општи занаети.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Лесно да се создаде вашиот уникатен стил.Одлично за дизајнирање на вашиот сопствен помине уметност, ноктите моделите, нагласува и така натаму.Карактеристики - Боја : Розово Злато.- Материјал : Метал.- Големина : Прибл. 0.2 мм.Пакет Including1 x ролна од Бакарна Жица.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите