.

.

YiZYiF Жените е Двојно Црисс Крстот Назад Camisole Танц Гимнастика Леотар

YiZYiF Жените е Двојно Црисс Крстот Назад Camisole Танц Гимнастика Леотар

мислење на клиентот:

DEN 183.60
Достапност
Во достапна форма

Сет Вклучуваат : 1 Pc Балет Леотар.Едно парче балерината Леотар, ремени црисс крст на грбот.Изработени од памук, материјали, дише и еластичен, мека да се носат.Шпагети рамо ремени и со вграден полица градник обвивка, високо сече.Погоден за танц класа, gymnastic вежби, сценски перформанси, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Балет Леотар Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер, Памук Боја : Multicolor(како што сликите покажуваат) Ознака Бр.Големина Биста Половината Рамо до Crotch XS XS 28.0-36.0"/72-92cm 22.0-31.5"/56-80см 25.0"/63cm S S 30.0-38.0"/76-96cm 24.0-33.0"/60-84cm 26.0"/66cm M M 32.0-39.0"/82-100cm 26.0-35.0"/66-88cm 27.0"/69cm L L 34.0-41.0"/86-104cm 27.5-36.0"/70-92cm 28.0"/72cm XL XL 36.0-42.5"/92-108cm 30.0-39.0"/76-100cm 29.0"/74cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите