.

.

illy Кафе, Moka Земјата, Classico Средно Печено, Арабика Грав Потпис италијански Комбинација со врвен Гурмански Печено Кафе, под Притисок Свежи 8.8 Унца Калај, Stovetop Moka Тенџер?

illy Кафе, Moka Земјата, Classico Средно Печено, Арабика Грав Потпис италијански Комбинација со врвен Гурмански

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

8.8 оз може.Богато ароматични.Добро дефинирано тело.Вкус Име : Кафе Macinato Фино земјата за да се обезбеди оптимално екстракција со еспресо машини кои прифаќаат земјата, tamped кафе.Користејќи ексклузивни процес, illy кафе е спакувани во воздухот-слободен, под притисок што може да го подобрува и да печати во скапоцени мириси и масла, па ќе уживате во најсвеж вкус – чаша по чаша.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите