.

.

Едноставно 7 Chickpea Hummus Чипови, Морска Сол, 1 Унца (Пакување од 24)

Едноставно 7 Chickpea Hummus Чипови, Морска Сол, 1 Унца (Пакување од 24)

мислење на клиентот:

DEN 1356.00
Достапност
Во достапна форма

Индивидуални Служат Торби : Содржи 12 - 1oz кеси.Околу 12 Порции Вкупно.Hummus Chickpea Чипови : А крцкава, вкусна закуска на целото chickpeas претвори чипови, натоварен со вкусен вкус на смели, класичен hummus со навестување на лук.Глутен Слободни & Не-ГМО : Не-ГМО Проектот Потврдена, Заверена од пченица Слободни, Кошер, Орев Слободни, Вегетаријански, Растителна Основа, Холестерол Слободни.Бесплатно Од : Пченица, јајца, соја, ракови, риби, кикирики, дрво ореви, сусам. Транс Масти 0g : транс масти 0g по порција.Земјата string : САД.Вкус Име : Hummus | Големина : 1 Унца (Пакување од 24).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите