.

.

Кутии Брзо Полиестер Здрав, Мазна, 16 x 6 Core, 1/2 x 5800', Зелена (Пакување од 1 Калем)

Кутии Брзо Полиестер Здрав, Мазна, 16 x 6 Core, 1/2 x 5800', Зелена (Пакување од 1 Калем)

мислење на клиентот:

DEN 542.40
Достапност
Во достапна форма

Доволно силен да го замени челик здрав.Економска алтернатива за челик здрав.Заштеди до 40 проценти.За разлика од челик, полиестер, здрав е не-корозивен.Полиестер здрав го задржува тензија подолго од другите видови на здрав. 1/2 инчи x 5800' - 16 x 6 инчи core полиестер здрав - мазна.Доволно силен да го замени челик здрав.Економска алтернатива за челик здрав.Заштеди до 40 проценти.За разлика од челик, полиестер, здрав е не-корозивен.Полиестер здрав го задржува тензија подолго од другите видови на здрав. 80 проценти полесни и полесно да се користи од челик здрав.U.V.Отпорни.Печат со serrated или sandpaper заптивки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите