.

.

Топ Пакет Понуда Преносни Челик, 300' x 3/4, Црна и бела (Пакување од 1 Калем)

Топ Пакет Понуда Преносни Челик, 300' x 3/4, Црна и бела (Пакување од 1 Калем)

мислење на клиентот:

DEN 2468.16
Достапност
Во достапна форма

Преносни фармацевт кутија на челик здрав за практично користење околу магацин.Сите насликани и восок челик oscillated калеми.Лесен и едноставен за употреба.Бродови и ПРОЗОРЦИ. 3/4" x .017 Мерач x 300' Висока Затегнувачка Челик Здрав.Преносни фармацевт кутија на челик здрав за практично користење околу магацин.Сите насликани и восок челик oscillated калеми.Лесен и едноставен за употреба.Бродови и ПРОЗОРЦИ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите