.

.

WOYAOFA Жените Лето Гроздобер Бохемски Печати Тај-боја Висока Половината Midi Здолниште Y2K Тенок Одговара Bodycon На Мини-Здолниште Линија

WOYAOFA Жените Лето Гроздобер Бохемски Печати Тај-боја Висока Половината Midi Здолниште Y2K Тенок Одговара Bodycon

мислење на клиентот:

DEN 698.40
Достапност
Во достапна форма

Drawstring затворање. ✿Функција : Еластичен ткаенина, кожа-пријателски, лесни и тенки за удобно се вклопуваат, многу удобен и НЕ гледаат-иако.Едноставно дизајниран здолниште која е основна но стилски. ✿Повод : Овој шик и шармантна здолниште е погоден за Запознавање, Партија, Плажа, Одмор, Свадба, Училиште, Канцеларија, Дневна Повик.Совршен за Пролет, Лето и Есен. ✿Појавување на : А совршено се вклопуваат за сите сезони, лесно да одговара на вашиот омилен блузи и чевли, мора да ги имате во вашиот плакар.Тоа е совршен за camisole или кошули.Кога времето е студено, за појавување на грбот е одличен избор.Можете исто така да лесно да се облекуваат неа надолу со црна исечете tee и чизми, чипка-up сандали, или фустан тоа со елегантен блуза и потпетици, кога ќе оди или работи, тоа те прави доброто и женски. ✿Големина : погледнете големината шема на слика или во описот пред да нарачате. ✿Задоволство Гаранција : Ако примите на Неисправни производи/Погрешна Големина/Погрешен предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за наплата/замена.И ние сакаме да знаете што вашиот вистински идеи од сите детали во врска со предмети, така што можеме да направиме подобро на производи и услуга соодветно.Ние сме 134-час онлајн за вас.Информација за производот : Сезона : Пролет, Лето, Есен Пол : Жените Повод : Секојдневниот Стил : Мода, Опционален Пакет Содржина : 1 x Здолниште Големина Табела : Големина : S НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 64-68cm/25.20-26.77" Должина : 72cm/28.35" Големина : M НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68-72cm/26.77-28.35" Должина : 73cm/28.74" Големина : L НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72-76cm/28.35-29.92" Должина : 74cm/29.13" Големина : XL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 76-80см/29.92"-31.50" Должина : 75см/29.53" Големина : XXL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 80-84cm/31.50"-33.07" Должина : 76cm/29.92".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите