.

.

Receptacle,Дуплекс,15A,5-15R,125V,слонова коска

Receptacle,Дуплекс,15A,5-15R,125V,слонова коска

мислење на клиентот:

DEN 695.76
Достапност
Во достапна форма

Електрични.Производителот : Hubbell Жици Уред-Kellems.Земја на производство : сад.Receptacle, Директно Нож, Тешки Употреба Болница Одделение Примена на животната Средина, Засилувачи - Приклучоци и кутиите на двата краја 15, 5-15 R, 125 V AC, Бројот на Полови 2, Број на Проводници 3, Подесувате Отпорни Не, Времето Отпорни - Приклучоци и кутиите на двата краја Не, Штекер Тип - Приклучоци и кутиите на двата краја Стандард Duplex, Монтажа Тип - Приклучоци и кутиите на двата краја Рамна, слонова коска, Инсталации Метод - Приклучоци и кутиите на двата краја Назад и на Страна, Порастот Сузбивање Не, Материјал Армирано-Термопластични Полиестер, Фаза 1, HP 1/2 hp, IP Оценка 20.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите