.

.

zzpp 1/4 Топла Чевли Мини Топката Главата Флеш Заградата на Држачот за Монтирање на Завртка за Камерата Tripod

zzpp 1/4 Топла Чевли Мини Топката Главата Флеш Заградата на Држачот за Монтирање на Завртка за Камерата Tripod

мислење на клиентот:

DEN 2459.76
Достапност
Во достапна форма

Клип за selfie стап,мобилен телефон,tripod,итн.Анти-се тресат ритам и гумена подлога за да го поправите вашиот мобилен телефон.Нежен изглед,лак работ, ергономски дизајн, за да се обезбеди употреба на безбедност.Блицот со нашите diffuser инсталиран и поместување на 80 степени дава убав мека заврши околу на светлина, со меки сенка позади субјектот. 395 степен ротација дизајн ви овозможува да го поставите вашиот телефон во секое агли за совршен агол на гледање.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Оваа топка на главата може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.Со цел и хоризонт израмнување може да се постигне како инстинктивно движење, и ригидно заклучување трае само брз пак на контрола.Со користење на овој tripod топката глави се исто така многу полесно за транспорт и пакување tripods со пан-навалите глави-нема долго, испакнати рачки.Едноставно завртка на топката главата tripod на tripod.потоа завртка целата tripod за вашата камера.Спецификации : Димензии : 5x3.9x2.5cm/1.97x1.54x0.98inch(приближно) Боја : Црна Материјал : Метал Монтажа завртка : 1/4 тема Пан : 360 степени Компатибилен со : Сите камери и tripod 1/4 завртка и flash поддршка со 1/4 завртка Количина : 1 Pc Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 Pc x 1/4 Топла Чевли Мини Топката Главата (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите