.

.

XIANYUNDIAN Црна паметен Телефон Табела Десктоп Tripod Мини Флексибилни Tripod за iPhone, Samsung Xiaomi Макро Камера за Gopro Камера Додаток Камера Tripods

XIANYUNDIAN Црна паметен Телефон Табела Десктоп Tripod Мини Флексибилни Tripod за iPhone, Samsung Xiaomi Макро

мислење на клиентот:

DEN 252.24
Достапност
Во достапна форма

Ако се патува со леснотија, никогаш не може да го земете со вас.Стабилноста на материјалот, микро-еден, мобилен телефон, DV машина на врвот, не грижете се.Како и со нормален tripod, тоа има одредени стабилност, дури и ако тоа е микро-еден, карти, снимање ноќ сцени, долгорочна изложеност проблеми не се големи.Детали работи многу добро и се чувствуваат удобно.На gimbal може да се прилагоди на висина и агол на волја.Држете пурпурна копчето од двете страни да се релаксираат на gimbal.Се прилагоди на агол на саканиот агол да се поправи gimbal.Стенд може да се монтира на други мала топка глави да стане корисна справи.Ако се патува со леснотија, никогаш не може да го земете со вас.Стабилноста на материјалот, микро-еден, мобилен телефон, DV машина на врвот, не грижете се.Како и со нормален tripod, тоа има одредени стабилност, дури и ако тоа е микро-еден, карти, снимање ноќ сцени, долгорочна изложеност проблеми не се големи.Детали работи многу добро и се чувствуваат удобно.Спецификации : Tripod должина : 160 MMOpen : 100 MMNet тежина : 100g Bearing капацитет : 0.5 Kgs Package Содржина : 1 x Tirpod If имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задоволни сме да ви понудиме подобра услуга.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите