.

.

Mini алуминиумски Легури Тешки Оптоварување Виткање 1/4 Инчи Завртка Tr Додаток за Камерата Gimbal Здрав Носат-Отпорни, Отпорни Лесни Преносни Висока носивоста

Mini алуминиумски Легури Тешки Оптоварување Виткање 1/4 Инчи Завртка Tr Додаток за Камерата Gimbal Здрав Носат-Отпорни,

мислење на клиентот:

DEN 1252.80
Достапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на алуминиум, здрав, носат-отпорни, и трајни производи за употреба.Стандард 1/4 инчи завртка со гумена подлога, соодветен за монтажа различни брендови на gimbal, камери, accessories.Tr главата е дизајниран со анти-лизга гумени мат за да спречите лизгање или гребење.Висок носивоста, одлична стабилност, може да ви помогне да се добие стабилна снимање.Виткање дизајн, лесен и пренослив, лесно да се носат.Карактеристики : Материјал : Алуминиум alloy Color : Black Size : 2.8*2.8*18cm/1.1*1.1*7.1 in Weight : 170g Packing Листа : 1* мини tr.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите