.

.

YUNH Алуминиум Легура Камера Tripod Комплет со Мобилен Телефон Монтажа Заграда, 55-инчен Прилагодливи Патување Видео Tripod Заградата. (Црна)

YUNH Алуминиум Легура Камера Tripod Комплет со Мобилен Телефон Монтажа Заграда, 55-инчен Прилагодливи Патување

мислење на клиентот:

DEN 791.76
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Мулти-функција tripod е погодна за мобилни телефони, камери и други различни опрема.Телефон tripod има 360° ротирачка глава која може да се пука хоризонтално или вертикално, што ќе ви овозможи да се најде најдобрите и убава пукање агол.Мобилен телефон камера стојат има 4-фаза колона нога приспособување на висина на дршката, и можете да изберете соодветна висина кога снимање (20"~55" прилагодлива висина).Свитлива, лесно да се носат : едноставен и брз да се постави/расклопување, погоден за различни снимање средини и фотографија потреби.Патување tripod е направен од висок квалитет на алуминиум легура и има максимална носивост од 6.6 lbs.Тоа е не се препорачува за тешки камери.Телефон tripod нога е опремен со не се лизга гумени, која може да се користи на нерамна подлога, чекори, карпи и други места да се преземат многу убави фотографии и видеа.Ако имате било какви проблеми со квалитетот, можете да не контактирате во било кое време да се вратат или размена!Карактеристики : Направен од лесен алуминиум, тоа може да обезбеди стабилна поддршка за камера или мобилен телефон Погодна за внатрешна и надворешна фотографија, или мобилен телефон видео.Заградата пан/навалите може да ротира 360 ??степени хоризонтално и 90 степени вертикално, со 3 насока главата и 20~55 прилагодлива висина.Тој е дизајниран за стабилност и може да обезбеди точни слики без замаглување.Tripod виткање дизајн, мала тежина и преносни, лесно да се постави и да ги чува (само неколку секунди); стабилна поддршка, може да се користи во секоја прилика.Доаѓа со tote торба.Спецификации : Боја : Црна.Материјал : алуминиум легура, ABS пластика.Максимално оптоварување : 6.6 фунти.Максимална ширевте висина : 1400mm / 55 инчи.Минимална ширевте висина : 52 mm / 20 инчи.Број на нога делови : 3.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите