.

.

THUNDERBAY 6 Личност Изолирани Мраз Риболов Шатор, 300D Оксфорд Ткаенина Мраз Риболов Засолниште

THUNDERBAY 6 Личност Изолирани Мраз Риболов Шатор, 300D Оксфорд Ткаенина Мраз Риболов Засолниште

мислење на клиентот:

DEN 11256.00
Достапност
Во достапна форма

Неверојатно пространа внатре 138" x 70" и од центар до центар "Лактот соба" на 160" x 90". 300 denier полиестер термички школка со 60 грама изолација држи ветрот И светлината надвор.Мраз Засолниште карактеристики екстра тешки fiberglass столбови, патентите, и екстра широк здолниште. 2 отворите за вентилација се гарантира адекватна вентилација, 2 архивиран врати овозможи на лесен влез, 6 frigostabile ПВЦ прозорци за голема видливост на мраз риболов.Вклучува 12 тешки мраз заштита и засилено се врзуваат падови за да се одржи безбеден за windy дена и понудата торбичката со ранец рака за лесен транспорт.Се сезона по сезона за употреба надвор од вашиот Ice Cube преносни мраз засолниште!Изграден за да трае со тешки, заменливи fiberglass столбови, трајни фрлија алуминиум центри, и солиден 300 denier термички ткаенина со екстра тешки патентите.Не СЕ и Ice Cube..Добие Ice Cube, и риба во удобноста цела сезона долго.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите