.

.

Кога Писателот Rupert Neve Дизајни 5211 2-Ch Пред Микрофон

Кога Писателот Rupert Neve Дизајни 5211 2-Ch Пред Микрофон

мислење на клиентот:

DEN 6120.00
Достапност
Во достапна форма

Во светот заситени со микрофон preamps на секој опис, едно име секогаш се крева до врвот на куп : Rupert Neve.На Руперт Neve Дизајни 5211 2-канален Микрофон Preamp се базира на елементи од неговите познати 5012 Дуо Микрофон Preamp, но ажурирање со некои од клучните карактеристики.Со два канали на добивка до 72 d B, а sweepable високо-pass филтер, и променлива Свила контрола за сатурација на двојно-тапкање трансформатори, новиот 5211 2 Каналот Микрофон Пред од Руперт Neve Дизајни може да ви донесе тонски опции од кристал јасност на гроздобер атмосфера.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите