.

.

34pcs Црна Цевка Пост Гром Завртка Гумен Конец Заштитник Покрие Винил Цевка Крајот Капи,Избрани 1/4-инчен да 7/8 инчи-5 Големини

34pcs Црна Цевка Пост Гром Завртка Гумен Конец Заштитник Покрие Винил Цевка Крајот Капи,Избрани 1/4-инчен да

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

34 PCS– Избрани 1/4" да 1-1/2" Црна Винил Круг Крајот Капа Покритие за Пластична Цевка Цевка Центар Капи Цевки Гром Завртка Гумен Конец Заштитник Безбедност Покрие 6 големини : 1/4"(10pcs), 3/8"(10pcs), 1/2"(5pcs), 3/4"(4pcs),7/8"(5pcs),Вкупно 34pcs.Слајд овие флексибилни капи и тие се придржува за сит се вклопуваат.Црна Винил Круг Флексибилни Крајот Капа Гром Завртка Гумен Конец Заштитник Безбедност Капак.Caps се 1" високи / длабоки за 7/8" и 13/16" високо за 1/4", 3/8", 1/2", 3/4" видови .Направени од мека ПВЦ "гума како" што ќе се одржи за години на употреба.Круг завршувањето капи круг цевки и прачки направи економски, атрактивни глајд модели за сè, од домаќинство и патио мебел за опрема за вежбање.Како завршна капи тие ги покрие било гребнатини, burrs или нарушувања што може да резултира со намалување на операции. · * * Во прилог, тие исто така обезбедуваат заштита од повреда од остар род и цевки рабови.Висок квалитет лизга-на винил мека ПВЦ крајот капи.Овие Винил Крајот Капи се со цел да се вклопи круг тубуларна челик, дрво или пластика.Притисни-одговара Винил Крајот Капи може да се водат на малку поголеми димензии за сит се вклопуваат без кинење, разделување, или сечење.Изработени од мек, ПВЦ што ќе се одржи за години на употреба.Пакет : 1/4" x 10pcs 3/8" x 10pcs 1/2" x 5pcs 3/4" x 4pcs 7/8" x 5pcs Вкупно 34pcs **ДИМЕНЗИИ СЕ ЗА ЦЕВКИ надворешен ДИЈАМЕТАР**.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите