.

.

(Пакување од 4) Caplugs 1-3/8 да 1-7/16 Круг Црна Винил Флексибилни Крајот Капа Гром Завртка Гумен Конец Заштитник Безбедност Покрие | за 1.375 Инчен Цевка Пост Цевки Род OD Зашти

(Пакување од 4) Caplugs 1-3/8 да 1-7/16 Круг Црна Винил Флексибилни Крајот Капа Гром Завртка Гумен Конец Заштитник

мислење на клиентот:

DEN 207.60
Достапност
Во достапна форма

(Пакување од 4) Caplugs 1-3/8" да 1-7/16" Круг Црна Винил Флексибилни Крајот Капа Гром Завртка Гумен Конец Заштитник Безбедност Покритие за 1.375 Инчен Цевка Пост Цевки Род OD Заштитна Маска.За ВОЗВРАТ Серија Винил капи се екстремно флексибилен и Килограми.Може да водат до 1/16" поголем за сит се вклопуваат. · Овие се издржливи заштитни куќишта кои се идеални за употреба како конец за заштитници, прашина и влага фоки, цевки и студ на крајот, и за маскирање за време на слика или позлата операции. · Сите капи се 1" високи / длабоки да се обезбеди сигурен одговара.Слајд овие флексибилни капи и тие се придржува за сит се вклопуваат.Црна Винил Круг Флексибилни Крајот Капа Гром Завртка Гумен Конец Заштитник Безбедност Капак.Caps се 1" високи / длабоки да се обезбеди сигурен одговара .Направени од мека ПВЦ "гума како" што ќе се одржи за години на употреба.Круг завршувањето капи круг цевки и прачки направи економски, атрактивни глајд модели за сè, од домаќинство и патио мебел за опрема за вежбање.Како завршна капи тие ги покрие било гребнатини, burrs или нарушувања што може да резултира со намалување на операции. · * * Во прилог, тие исто така обезбедуваат заштита од повреда од остар род и цевки рабови. (Пакување од 4) Caplugs 1-3/8" да 1-7/16" Круг Црна Винил Флексибилни Крајот Капа Гром Завртка Гумен Конец Заштитник Безбедност Покритие за 1.375 Инчен Цевка Пост Цевки Род OD Заштитна Маска.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите