.

.

KAKUSIGA Компатибилен со iPhone 6s Нови ОЕМ 12MP Автофокус Главниот Задните Врати на Модулот на Камерата Flex Кабел Замена на Делови за iPhone 6s 4.7 инчен (Сите Превозници)

KAKUSIGA Компатибилен со iPhone 6s Нови ОЕМ 12MP Автофокус Главниот Задните Врати на Модулот на Камерата Flex

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет,Сите на објектот се тестирани еден по еден пред превозот.Најдобри Замена на делови за вашиот избор кога вашиот iphone 6s задната камера е оштетен или не работи,Многу лесно може да се инсталира.Совршено се вклопуваат Гарантира за iphone 6 S 4.7".КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со iphone 6 S A1633 A1688 A1700 (Сите Модели) : ве Молиме проверете го Бројот на Моделот ПРЕД купување на овој Објект.Ќе најдете го Бројот на Моделот на задната страна на вашиот уред или во мени (подесувања).Овој дел е наменет за поправка професионалци само.Ако сакате да DIY, ве молиме да се најде помош од професионалци или гледате видео записи на utube.ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ПРОФЕСИОНАЛНА КОМПЛЕТ - Нуклеарни 2 x шрафцигер за лесна инсталација!. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА!Ние се грижиме длабоко за задоволството на клиентите.Ќе се добие целосна наплата ако не сте задоволни со овој производ.Брза испорака и со 60 дена бесплатно гаранција.24 часа e-mail услугата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите