.

.

WSSBK Четка Ротари Метал Барабан од Нерѓосувачки Челик 360° Ротирачки Педалата Дехидрација, со Микрофибер Ротирачки Глави (Боја : Б)

WSSBK Четка Ротари Метал Барабан од Нерѓосувачки Челик 360° Ротирачки Педалата Дехидрација, со Микрофибер Ротирачки

мислење на клиентот:

DEN 10042.80
Достапност
Во достапна форма

360 ротирачки перат четкаСтавање на четка главата во dehydrate кошница, притискање на четка род да се направи на четка главата ротира и да се исуши.Нашите нерѓосувачки челик четка рачки се прошири, Нема потреба да се превиткуваат за да ја избегнете болката во грбот.Ефикасно чистењеЧетка и кофа во собата за ефикасно чистење на подот, исто така, за место под мебел и делови за чистење.Благодарение на низок профил pivoting главата и 360°rotatable четка плоча, на четка агли лесно да се постигне под мебел, зад тоалет и во дупки и crannies.Идеален за употреба на Дрвени подови, Мермер подови, Tiled површини итн.Боја : Orange Product Име : Четка Род материјал : не ' рѓосувачки челик Четка главата материјал : микро влакна ткаенини Ротација : 360 степени Додаток тип : метал кошница + метал pedal Eco-friendly дизајн : нема остатоци лево во mopping кат, можете да повторна употреба на микрофибер четка подлога многу пати да ви помогне да заштедите пари и да се намали отпадот.Овој труд заштеда дизајн магија четка може да ви помогне да се намали на чистење пат и да ги зачувате вашите енергија и вода.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите