.

.

Delectables се Притисне До Hartz Мачка Третира Пакет на 4 Вкус Пошта, 2.0 мл Секоја

Delectables се Притисне До Hartz Мачка Третира Пакет на 4 Вкус Пошта, 2.0 мл Секоја

мислење на клиентот:

DEN 303.60
Достапност
Во достапна форма

Вклучува 4 Delectables се Притисне До Вкус Пошта во вашиот избрани вкус.Секој Вкус Торбичка е 2.0 oz и содржи 4 цевки од 0.5 мл секоја.Овие squeezable lickable вкусна третира за мачки се густо пире на вкусови во удобен цевка пакет.Овие мачка третираат закуски може да се хранат на мачки со рака, содржината може да се исцеди во сад, или може да се користи како topper на вашата мачка е редовна храна (не се вклучени).Се препорачува исхраната за просечната големина на возрасни мачка : да се хранат до 3 цевки дневно.Оваа мачка третира вкус различни пакет вклучува 4 пошта на Delectables се Притисне До закуски за мачки во вашите избрани вкус.Секој вкус торбичка е 2.0 унци и содржи 4 цевки за пире лекување (0.5 унци на цевка).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите