.

.

Луси Милениче Производи Kitty Lickies Мус Мачка Лекување на Пилешко & Патка Рецепт 2oz

Луси Милениче Производи Kitty Lickies Мус Мачка Лекување на Пилешко & Патка Рецепт 2oz

мислење на клиентот:

DEN 238.56
Достапност
Во достапна форма

Kitty LIckies се scrumptious lickable мус мачка третира и храна toppers.Секој 2 мл 56.7 g пакет содржи 4-0.5 мл 14.2 g индивидуални пошта за вашата мачка да уживате.Вашата мачка ќе уживаат Kitty Lickies директно од торбичка или може да се притисне врз сува храна за екстра посебен третман.Без вештачки бои, вкусови, или конзерванси.Направени со вистински кокошка, патка, и тиква.Забавен начин да комуницирате со вашата мачка.Совршен за finicky мачки.Возраст спектар опис : сите фази на животот.Kitty LIckies се scrumptious lickable мус мачка третира и храна toppers.Вашата мачка ќе уживаат Kitty Lickies директно од торбичка или може да се притисне врз сува храна за екстра посебен третман!Секој 2 оз (56.7 g) пакет содржи 4-0.5 мл (14.2 g) индивидуална пошта за вашата мачка да уживате.Без Вештачки Бои, вкусови, или конзерванси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите