.

.

ПРО Држачи Мертек Планината за Тешки Кеси од 120 КГ 200 LBS (HD)

ПРО Држачи Мертек Планината за Тешки Кеси од 120 КГ 200 LBS (HD)

мислење на клиентот:

DEN 2100.00
Достапност
Во достапна форма

Пролет акција намалува вибрациите и бучавата од соба погоре.Месеци до една таванот joist од дното и страна за цврста монтажа.За Тешки Кеси 120-200lbs.Сите хардверски и инструкции вклучени (Заграда не се вклучени).Сите 1/8" Челичната Конструкција - Премија текстура црна прав грб.На RM1000 HD е одлична за бесење удирање кеси до 200lbs од подот греди.Дизајнирани да издржат илјади на штрајкови, на Мертек Планината лесно придава на дрвена мертек или joist.Нашата изградена во компресија пролет систем минимизира вибрации што тивко тренингот!Исто така одлична за комерцијални спортски сали.Најсофистицираните & трајни вибрации dampening систем на монтирање на располагање. ** Поддршка на голема Заграда се продава одделно. **.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите