.

.

HANGERWORLD 30 Црна 17inch Пластични Notched Сите Намена Грб Облека, Облека, Фустан, Кошула Врвот Закачалки

HANGERWORLD 30 Црна 17inch Пластични Notched Сите Намена Грб Облека, Облека, Фустан, Кошула Врвот Закачалки

мислење на клиентот:

DEN 1713.84
Достапност
Во достапна форма

30 екстра широк врвен квалитет силна пластични закачалки. 17 инчи (43cm) широк со здолниште јамка рецки за кошули, блузи & здолништа.Силни и издржливи, мазна црна пластика со завртување полиран метал кука.Идеален за tidying до вашиот плакар, дома пеглање start-ups, автомобил чизми & мало & продавница одговара.Врвен Вредност.Доверливи Hangerworld британски Бренд.Висок квалитет на црна пластика, облека закачалка со здолниште јамка рецки. 17 инчи (43cm) широк - најдобри големина за поголем возрасни облека.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите