.

.

FSR DSKB-1G 1-Припадник на Десктоп Монтажа Кутија-по-FSR

FSR DSKB-1G 1-Припадник на Десктоп Монтажа Кутија-по-FSR

мислење на клиентот:

DEN 3165.36
Достапност
Во достапна форма

FSR DSKB-1 G На FSR DSKB-1 G 1 Банда десктоп монтирање конзола кутија е дизајниран за монтирање стандард.FSR DSKB-1 G На FSR DSKB-1 G 1 Банда десктоп монтирање конзола кутија е дизајниран за монтирање стандард ѕид плочи кога ги сакате насекаде, но на ѕид.Овој компактен конзола е од суштинско значење за додаток за FSR или било кој друг производител контроли, се префрлат панели, keypads, и IPS ѕид плочи.Откако монтирани на DSKB, можностите се бескрајни.Монтажа нозе овозможи единица да биде слободен движат и разновиден.Монтажа дупки дозволи за фиксна монтажа на речиси секоја рамна површина како десктоп или полица, па вашите таблички се сигурна и безбедна од оштетување или кражба.Оваа единица е текстура црна и е ергономски дизајниран со 45° навалување за полесно и поудобно употреба.Дупки во грб дозволи за монтажа на IPS конектор или grommet плочи за кабел exit (излез).Карактеристики : Компактен и слободно се движат Текстура црна Монтажа нозе Стандард дупки за монтажа на разни планината методи Ергономски скатен преден панел Дупки во задниот дел на планината IPS плочи за кабел излез Овој оглас за Големината 1 Банда , Боја Црна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите