.

.

Симпсон T8SN75 8D се Тресат и Шиндра Обвивка/Покривот Ноктите 2-1/2&13ga,316, СКОПЈЕ,5LB,980PC

Симпсон T8SN75 8D се Тресат и Шиндра Обвивка/Покривот Ноктите 2-1/2&13ga,316, СКОПЈЕ,5LB,980PC

мислење на клиентот:

DEN 1657.44
Достапност
Во достапна форма

7/32-инчен глава дијаметар и .095-инчен месо тело со дијаметар.Тенки Shanks се минимизира разделување.Проверка на моделот на глави за да комбинација со дрво жито.Annular прстен месо тело се зголемува повлекување од корозија.Изберете тип 316 за крајбрежен апликации и супериорен во однос на корозија, Увезени.Опис на производот Симпсон се Тресат и Шиндра Обвивка/Кров на Ноктите имаат 7/32-инчен дијаметар рамна глава обезбедување на доволно имајќи површината на цврсто се обезбеди тресе и ќерамиди од сите типови.На тајна шема глави се вклопуваат во со дрво жито и намалување на сончева светлина отсјај.Annular прстен месо тело се зголемува повлече-out отпор да се обезбеди сигурен прилогот што помага во намалување на cupping на обвивка одбори.На тенки shanks се минимизира разделување и дијамант точка го прави полесен за возење.Од Производителот Симпсон се Тресат и Шиндра Обвивка/Кров на Ноктите имаат 7/32-инчен дијаметар рамна глава обезбедување на доволно имајќи површината на цврсто се обезбеди тресе и ќерамиди од сите типови.На тајна шема глави се вклопуваат во со дрво жито и намалување на сончева светлина отсјај.Annular прстен месо тело се зголемува повлече-out отпор да се обезбеди сигурен прилогот што помага во намалување на cupping на обвивка одбори.На тенки shanks се минимизира разделување и дијамант точка го прави полесен за возење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите