.

.

X-DREE FDFD1-110 Црвено Целосно Изолирани Електрични Конектори Crimp Терминали 30 Компјутери(Terminali на crimpare по connettori elettrici completamente isolati роси FDFD1-110 30 pz

X-DREE FDFD1-110 Црвено Целосно Изолирани Електрични Конектори Crimp Терминали 30 Компјутери(Terminali на crimpare

мислење на клиентот:

DEN 1022.40
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Изолирани Crimp Терминал;Модел : FDFD1-110. Материјал : Метал, ПВЦ;Боја : Црвена.Вкупна Должина : 20mm/ 0.8";Лопата Ширина : 5.8 mm/ 0.23".Одговара Кабел Големина : 22-16 AWG;Нето Тежина : 16g(Misura cavo adattato : 22-16 AWG; Peso netto : 16g.Пакет Содржина : 30 x Изолирани Crimp Терминал(Contenuto della confezione : 30 x Terminale на crimpare isolato.FDFD1-110 Црвено Целосно Изолирани Електрични Конектори Crimp Терминали 30 Pcs Description : Лесно да се поврзете со електрична жица и да се зајакне нејзината сигурност и безбедност.Широко се применуваат во електричната и електронската индустрија, електрична опрема, Индустриска автоматизација, улично осветлување и моќ на системот за контрола во сообраќајот и транспортот, мислења и телекомуникациски, бензински хемиска индустрија, индустриски градење машина за градење, итн.Услуга : 1 година бесплатен замена на неисправни единици и 30 дена безусловна се врати и враќање; пријателска поддршка на корисниците во рок од 24 часа.опис на Spanish Terminali на crimpare по connettori elettrici completamente isolati роси FDFD1-110 30 pz Nome prodotto : Terminale на crimpare isolato, modello : FDFD1-110 Materiale : metallo, ПВЦ, colore : rosso Lunghezza totale : 20 mm / 0,8' '; Larghezza ванѓа : 5,8 mm / 0,23' 'Misura cavo adattato : 22-16 AWG; Peso netto : 16g Contenuto della confezione : 30 x Terminale на crimpare isolato.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите