.

.

X-DREE 20 Компјутери Мека ПВЦ Жица V-14 16mm2 Crimp Терминал Крајот Изолирани Ракави Покрие Црвена Сина(НОВИ LON0167 20 Компјутери Мека ПВЦ Жица V-14 16mm2 Crimp Терминал Крајот Изолиран?

X-DREE 20 Компјутери Мека ПВЦ Жица V-14 16mm2 Crimp Терминал Крајот Изолирани Ракави Покрие Црвена Сина(НОВИ

мислење на клиентот:

DEN 1797.60
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Терминал Ракави;Модел : V-14. Вид : Прав;Материјал : ПВЦ.Одговара Жица пресек : 16mm2;Дијаметар : 7mm ID.Должина : 25мм / 1";Боја : Сина,Црвена(Должина : 25мм / 1";Боја : Сина,Црвена(Länge : 25 mm / 1'; Farbe : Blau, да Изгние.Тежина : 20g;Пакет Содржина : 20 x Terminal Ракави(Тежина : 20g;Пакет Содржина : 20 x Terminal Ракави(Gewicht : 20 g; Packungsinhalt : 20 x Anschlusshülsen. 20 Компјутери Мека ПВЦ Жица V-14 16mm2 Crimp Терминал Крајот Изолирани Ракави Покрие Црвено Blue Made од изолација и заштита на флексибилен пластичен материјал, дизајн со прави тип.Ракавот спречува влез на остатоци од кабел крајот.Широко се користи во електроника, комуникациска опрема, електрични апарати за домаќинство, автомобилот, итн.Опис на Spanish NEW LON0167 20 Компјутери Мека ПВЦ Жица V-14 16mm2 Crimp Терминал Крајот Изолирани Ракави Покрие Црвена Сина(20 Stücke Weich-PVC-Draht V-14 16mm2 Crimpanschluss Ende Isolierte Ärmel Abdeckung Изгние Blau Product Име : Терминал Ракави;Модел : V-14 Type : Прав;Материјал : PVCFit Жица пресек : 16mm2;Дијаметар : 7mm IDLength : 25мм / 1";Боја : Сина,Црвена(Länge : 25 mm / 1'; Farbe : Blau, Rot Weight : 20g;Пакет Содржина : 20 x Terminal Ракави(Gewicht : 20 g; Packungsinhalt : 20 x Anschlusshülsen.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите