.

.

JLP Поларис МОЖЕ да СУМ Јамаха Suzuki Kawasaki Тешки Забавува за Рака

JLP Поларис МОЖЕ да СУМ Јамаха Suzuki Kawasaki Тешки Забавува за Рака

мислење на клиентот:

DEN 1924.80
Достапност
Во достапна форма

Тешки UTV Забавува Рака Дизајниран за вашиот голем влечење работни места!Доаѓа како 25' долго, 2" широк, 18 во јамка, 10,000 lb затегнувачка цврстина на рака со циклуси на двата краја, цинк позлатен shackle со hardended елоксирани pin, и лесен за складирање торба.Тешки UTV Забавува Рака Дизајниран за вашиот голем влечење работни места!Доаѓа како 20' долго, 2" широк, 18 во јамка, 10,000 lb затегнувачка цврстина на рака со циклуси на двата краја, цинк позлатен shackle со hardended елоксирани pin, и лесен за складирање торба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите