.

.

НОВА Пред Wiper Моторни Компатибилен Со Suzuki Grand Vitara 2.7 2007-08 76505-Te0-A02

НОВА Пред Wiper Моторни Компатибилен Со Suzuki Grand Vitara 2.7 2007-08 76505-Te0-A02

мислење на клиентот:

DEN 2111.76
Достапност
Во достапна форма

ПРЕД WIPER МОТОР. 100% НОВ И Е ПРОИЗВЕДЕН ДА ГИ ЗАДОВОЛИ И НАДМИНЕ OE СПЕЦИФИКАЦИИ.ЦЕЛОСНА 2 ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА - ИНДУСТРИСКИ ЛИДЕР.КОМПЈУТЕР ТЕСТИРАНИ ЗА КРАЈНА СИГУРНОСТ.КОМПЈУТЕР ТЕСТИРАНИ ЗА КРАЈНА СИГУРНОСТ.MCR WIPER МОТОРИ СЕ REPLACMENT ЕДИНИЦИ КОИ ДИРЕКТНО се ЗАМЕНАТ ОНИЕ што се НАВЕДЕНИ ПОДОЛУ : SPECSHEIGHT : 6 LENGTH : 8 WIDTH : 7 REPLACESHONDA 76505-TE0-A02, 76505-TK6-A01, 76505-TM8-A01, LEXUS 85110-0 E020, 85110-50140, 85110-58090, MAZDA TD11-67-340, TD12-67-340, МИЦУБИШИ МОТОРС 8250 A057, SUZUKI 38100-65 J00, ТОЈОТА 85110-50140 USED ONLEXUS (2007-2017) LEXUS - ЕВРОПА (2006-2017) MAZDA (2007-2015) MAZDA - ЕВРОПА (2007-2017)МИЦУБИШИ (2006-2012)МИЦУБИШИ - ЕВРОПА (ПРАВА 2005-2011) SUZUKI (2007-2013) SUZUKI - ЕВРОПА (2005-2015)ТОЈОТА (2010-2015)ТОЈОТА - ЕВРОПА (2009-2017).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите