.

.

JYDQM Отпад, Отпадоци,Ѓубре Може да Пластични Правоаголна Кујна Чекор, Педалата со Капак Мека Блиску Отстранлив Внатрешна Wastebasket, Правоаголни Тесен,Зелена,6L/1.5 Gal

JYDQM Отпад, Отпадоци,Ѓубре Може да Пластични Правоаголна Кујна Чекор, Педалата со Капак Мека Блиску Отстранлив

мислење на клиентот:

DEN 1620.00
Достапност
Во достапна форма

◆Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни e-mail и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly. ◆Оваа Wastebasket Беше Дизајниран со Олеснување во Умот. ◆Надополнува Секоја Кујна или Канцеларија Décor. ◆Задржи Торба Гасена Уредно Скриена во Додека Безбедно Водење на Вашата Торба во Место и Спречување на Вреќичката од Паѓање Во. ◆Тивка Затворање Функција за Longivity на Производот Живот.Облик : Барел Shape Trash Може да Тип : Складирање Bin Shell Материјал : Plastic Applicable Сценарија : Семејството Use Opening и Затворање Метод : Педалата Type Note : Ние Ќе Брод колку Што е Можно побрзо, Поради Меѓународниот Транспорт, ве Молиме да Бидат Patient Due да Следење и Снимање Техники и Личното Разбирање на Боите, Вистинските Бои Може да Биде Малку Поинаква од Слики, се Надевам дека Ќе Не Mind Due за Рачно Мерење, ве Молиме Оставете порака за Грешка 0~1 Cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите