.

.

10 Парчиња! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сива Плоштад Во Корпата За Ѓубре. Ѓубре Кујна Ѓубре Може Отпад Кошница Recycle Bin

10 Парчиња! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сива Плоштад Во Корпата За Ѓубре. Ѓубре Кујна Ѓубре Може Отпад Кошница

мислење на клиентот:

DEN 787.20
Достапност
Во достапна форма

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - Ова канти се совршен додаток за да се установи каде просторот е на премија.Оваа пластични отпадоци, обезбедува одлична, компактно решение за управување со отпад кога не ви треба многу простор да се работи со.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - специјално дизајнирани ѓубре лименки се совршени за самоуверено транспорт вашата може од едно место до друго, без страв од тоа кршење или cansnding, дури и при превоз тешки товари.Повеќе, својот лесен-за-чистење, тешки-должност пластични површини намалување на одредување на расчистување на време и напор.VENTING КАНАЛИ -удобен ѓубре лименки сад карактеристики venting канали кои создаваат доволно струење да се намали вакуум ефект што се случува кога кревање надвор ѓубре облоги.Додадена циркулацијата на воздух прави отстранување на облоги значително полесно отколку традиционалните контејнери, помагајќи да се спаси драгоцено време, намалување на вишокот работна сила, и да се минимизира ризикот од потенцијални повреди.ПОГОДНА - Ова индустриски отпадоци е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премија.индустриски trashcan дизајн обезбедува супериорни се вклопуваат во било тесниот простор.Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.Зголемување на ефикасноста на вашиот отпад отстранување работа со оваа складирање корпа.Совршено строен за употреба во трговски центри, училишта, и ресторани, оваа точка е прекрасен прилог на високо-сообраќај области каде просторот е на премија. 10 Парчиња!Овој едноставен, ефикасен отпад кошница е идеален за собирање ѓубре во комерцијална средина, канцеларии, објекти, или на домови.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.Одлична за употреба во домот, во бања, спална соба, кујна, ученичкиот дом или канцелариски простор.Направени за Секојдневна Употреба Овој wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Совршен за тешки товари и широк спектар на содржини.Совршен за употреба внатре, надвор и голем број работни места во-меѓу!Димензии : Ширина 16 Инчи Длабочина 16 Инчи Висина Од 30 Инчи Капацитет 23 Литри.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите