.

.

FDGJNB Спаси Шарлатански Ducky од Ајкула Смешно Патка Плоштадот Алишта Микрофибер Лице Крпи Бања Пешкир Hotel & Spa Washcloths Бања Пешкир Крпа Поставува 13 X 13 Инчи

FDGJNB Спаси Шарлатански Ducky од Ајкула Смешно Патка Плоштадот Алишта Микрофибер Лице Крпи Бања Пешкир Hotel

мислење на клиентот:

DEN 439.20
Достапност
Во достапна форма

Микрофибер,полиестер. 100% Полиестер (Микрофибер).Големина На : Сад Партали За Миење Садови Се 13"X13".Овие Јадење Облека Имаат Некои Карактеристики На Лесни, Висока Јачина, Силната Апсорпција На Вода.Плоштад Крпи Се Широко Се Користи, Како На Пример Во Кујна, Бања, Базен, Плажа, Училиште, Канцеларија, Автомобил, Отворено, Патувања, Туризам, Пикник, Забава, Хотел, Спа, Фитнес, Итн.Плоштад Крпа Може Да Се Мијат Со Рака Или Со Машина За Миење.Плоштад Крпа Може Да Се Користи Како Комерцијален Миење Текстил, Tablecloth, Ткаенина За Чистење, Итн.Како Рака Крпа, Пот Крпа, Се Соочуваат Со Крпа, Тоа Им Помага Да Се Отстранат Металните.Ултра-Меки, Издржлив И Лесен - Бањата Има 3 Групи На Страна Крпи Со Повеќе Бои, Можете Да Ги Користите Речиси Насекаде!Висат Нешто Во Бањата, Се Стави Нешто Во Салата Торба Кога Ќе Пот, И Остави Нешто За Посетителот Во Еден Висок Квалитет Соба.Ова Е Совршен Подарок За Вашата Сакана, Housewarming Подароци, Одмор Подарок Прилики.Плоштад Крпа Големина : 13 X 13 Инчи / 33 X 33 Cm You Може Да Избере Да Се Купи Еден, Или Да Купат Две, Или Три, Ве Молиме Да Обрнете Внимание На Options Please Забелешка : Поради Објективни Фактори, Како Што Се Производство Серии, Машини И Опрема, Тешко Е Да Се Избегне Или Ќе Има Мало Хроматските Аберации, Положба И Големина На Грешки.Ако Погоре Проблеми Се Нормални, Тие Нема Да Бидат Вклучени Во По-Продажбата На Третман.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите