.

.

Вртење Внесува Сечење Алатки CNC Внатрешни Алатка CCMT060204 CCMT060208 VP15 US735 UE6020 Карбид Вметнете Мелење Машина Вртење Алатка CCMT 060204 060208 (Вметнување Ширина(mm) : CCMT060204 US735)

Вртење Внесува Сечење Алатки CNC Внатрешни Алатка CCMT060204 CCMT060208 VP15 US735 UE6020 Карбид Вметнете Мелење

мислење на клиентот:

DEN 396.00
Достапност
Во достапна форма

CNC Внатрешни Алатка CCMT060204 CCMT060208 VP15 US735 UE6020 Карбид Вметнете Мелење Машина Вртење Алатка CCMT 060204 060208. Ножеви таписерии изработка, висока цврстина, висока цврстина, постабилна и издржливи.Обично се користи за провира, вртење, исклучување, здодевен, се соочува, надворешни grooving, итн.CNC Внатрешни Алатка CCMT060204 CCMT060208 VP15 US735 UE6020 Карбид Вметнете Мелење Машина Вртење Алатка CCMT 060204 060208 Wear-издржливи и отпорни на топлина, не е лесно да се држиме за сопствениците или workpieces или се растури.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите