.

.

Вртење Внесува Сечење Алатки TCMT110204 TCMT16T304 TCMT16T308 Карбид вметнете Внатрешни Вртење Алатка за претворање на Метални инсерти струг сечење алатки (Агол : TCMT110204 US735)

Вртење Внесува Сечење Алатки TCMT110204 TCMT16T304 TCMT16T308 Карбид вметнете Внатрешни Вртење Алатка за претворање

мислење на клиентот:

DEN 974.40
Достапност
Во достапна форма

TCMT110204 TCMT16 T304 TCMT16 T308 Карбид вметнете Внатрешни Вртење Алатка Висок квалитет на вртење внесува Метал струг сечење алатки.Ножеви таписерии изработка, висока цврстина, висока цврстина, постабилна и издржливи.Обично се користи за провира, вртење, исклучување, здодевен, се соочува, надворешни grooving, итн.Ако ви даде добри коментари, ве молиме да приложите слики, благодарам you If ви даде добри коментари, ве молиме да приложите слики, благодарам you If ви даде добри коментари, ве молиме да приложите слики, благодарам you Adequate снабдување, стабилен квалитет, безбеден и сигурен, професионални wholesale FAQ : П : Дали сте тргување компанија или производителот ?A : Ние сме фабрика.П : Колку време е вашето време на испорака?A : Три дена по payment Q : Ако не стоки биле примени или постои проблем со goods A : ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ги реши вашите проблеми.П : Дали сте поддршка прилагодување?A : Да, ОЕМ & ODM се добредојдени QWhat се предностите на вашите производи?A : Сите наши производи се професионално обложени и може да се спореди со Ali Express продавница.Доколку квалитетот не е добар, може да го поддржи врати П : Зошто другиот продавница производи се многу евтини?A : Можете да ги купите кутија во мојата продавница и една кутија во друга продавница за споредба, и нашите производи се на постојан квалитет, парична казна слој, без недостатоци, неспоредлив со други продавници.П : Што е разлика помеѓу квалитетот на добри производи и сиромашните производи?A : површината на премиум производи е обложен.Лоши производи не се обложени.Површината е светла.По зумирањето, ќе видите многу дефекти.Нашите производи остануваат непроменети по биде зголемена.Тоа е разликата.Нашата фабрика може да се прилагодите на тип на производ на абразивни средства за слободни.Добредојдовте да се прилагодите.Интегритет и соработка.Носат-отпорни, и отпорни на топлина, не е лесно да се држиме за сопствениците или workpieces или се растури.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите