.

.

Мицубиши Материјали VNMG332MH UE6020 Карбид В.Н.Е Тип Негативни Вртење Вметнете со Дупка, CVD Обложени, Rhombic 35°, 0.375 IC, 0.187 Дебела, 0.031 Агол Радиус, МЗ Прекинувач (Пакување од 10)

Мицубиши Материјали VNMG332MH UE6020 Карбид В.Н.Е Тип Негативни Вртење Вметнете со Дупка, CVD Обложени, Rhombic

мислење на клиентот:

DEN 3524.16
Достапност
Во достапна форма

Нестабилен Сечење.МЗ Прекинувач.За употреба со Челични.CVD обложени одделение UE6020 за вртење и roughing на челици.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите