.

.

2 парчиња 2GT (1pc GT2 300+1pc GT2 400) Времето во Затворена Јамка Гума Појас Дел 2GT 6mm Синхрони Појаси

2 парчиња 2GT (1pc GT2 300+1pc GT2 400) Времето во Затворена Јамка Гума Појас Дел 2GT 6mm Синхрони Појаси

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Должина : 1pc 300мм ,1pc 400mm, Picth : 2.0 мм, Ширина : 6mm. 2 GT Гума Времето Појас има поголемо оптоварување капацитет на носивост за појас на лизгање.Материјал : Гума, Боја : Црна.Гума Затворена Јамка Времето Појас, Погоден за 3 D Печатач Rep Rap Prusa Mendel Rostock CR-10 Ender 3.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите