.

.

COHOME Вреќа за Спиење - Возрасни & Деца (Летни)-што е Топло и Ладно време Лесен Водоотпорен Кампување Backpacking Пешачење Отворено & Внатрешна Употреба Торба со Компресија ?

COHOME Вреќа за Спиење - Возрасни & Деца (Летни)-што е Топло и Ладно време Лесен Водоотпорен Кампување Backpacking

мислење на клиентот:

DEN 789.60
Достапност
Во достапна форма

✅ ОДЛИЧНА ЗА ЧЕТИРИ годишни времиња – Дури и кога температурите се откажат блиску до нула овие вреќи за спиење ќе се задржи топло и удобно.Додека водоотпорен надворешноста ќе обезбеди да остане топол дури и во влажни услови.Вратот на вреќа за спиење може да бидат затворени за да се задржи на ладно надвор и топлина во. ✅ ПРОСТРАНА ULTRALIGHT УДОБНОСТА - Во 32.6 во широк имате простор да се движат и спиење во било која позиција.На вреќа за спиење може дури да се отвори за да се создаде ватенка.Во исто време, ултра-мала тежина прави вашето патување лесно. ✅ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН – посебен патент на дното на вреќа за спиење може да се отвори за да се спречи метри од прегревање.Додека двоен патент дизајн им овозможува на кеса да се отвори и затворен од внатре или надвор од торбата.Две вреќи за спиење може да се архивиран заедно за да се создаде двоен торба за парови.Конечно, џеб внатре во вреќа за спиење обезбедува погодно место за да се задржи важни објекти. ✅ ЛЕСНО ДА се НОСАТ И ЧИСТИ, Секоја вреќа за спиење е обезбеден со компресија торба и ремени да се направи мал пакет.На вреќа за спиење е дизајнирана со материјали да се направи тоа многу отпор на нечистотија и лесно да се чисти и да е машина перат. ✅ 100% ПАРИ гаранција за GUARENTEE - Ако не сте задоволни со удобноста, големина или нешто друго со вашиот нов вреќа за спиење ги споделите со нас и ние ќе радосно да ви даде целосна наплата.Тоа е, исто така, нашата политика за да се одговори на каква било порака во 24hrs.Ви помага да се исклучи заморот на патувањето.Дава секој патник добро ноќно спиење.Прави да се чувствуваат како дома каде и да сте и ви дава сигурност да бидат завиткани како бебе.Погоден за бремени жени, бремени жени, деца и постари луѓе.Непречен спиење.Темно Сива Боја (L).Морнарско Сина (L).Маскирна (L).Портокал (Р).Виолетова (Р).Зелена (Р).Слободен комбинација од различни бои (Девет во комбинација шеми).ГОЛЕМИНА : 86.6*32.6 во / (190+30)*83cm.БОЈА : .Темно Сива Боја (L) Сина (L) Маскирна (L) Портокалова (R) Виолетова (R) Зелена (Р).Се исполнат различни народи преференции и спиење позиции : ). 83cm прошируваат пространа дизајн по мерка на високи луѓе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите