.

.

SALUTUY Милениче Дете Доказ Заклучување на Вратата, Силно Лепило Бебе Доказ Заклучување на Вратата Лесно да се Користи за да се Задржи Куче од(Жолт)

SALUTUY Милениче Дете Доказ Заклучување на Вратата, Силно Лепило Бебе Доказ Заклучување на Вратата Лесно да

мислење на клиентот:

DEN 1665.60
Достапност
Во достапна форма

【СИЛНО ЛЕПИЛО ДА се ДРЖИМЕ】:Употреба силно лепило да се држиме до врата и вратата рамка, ширина на вратата отворање може да се прилагоди за да одговара на големината на мачки и кучиња. 【ПРИЛАГОДЛИВИ ВРАТАТА ТОКА 】:Прилагодување на вратата тока обезбедува повеќе опуштено и труд заштеда на начин да се даде миленици простор на своите. 【ЧУВА КУЧЕ НАДВОР ОД】:им Овозможи на вратата на секој затворен простор да се отвори широк доволно, така што на мачката може да влезат или да излезат лесно.Во исто време се задржи тесен доволно, така што на куче (ако е малку поголем од cat) не може да влезе. 【УСЛУГА】:Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет на производот и најдобар клиент искуство, може да бидат сигурни да се купи.Постојат професионалци се одговорни за aftersales проблеми, ако има било какви проблеми можат секогаш да се консултирате со нас. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】:Одговара за различни вратата видови (двојно‑пати, џеб, двојно‑open), едноставно заклучување и лесен за користење, може брзо да се контрола на домашни миленици во и надвор од собата.Функција : 1. Користете силно лепило да се држиме до врата и вратата рамка, ширина на вратата отворање може да се прилагоди за да одговара на големината на мачки и кучиња.2. Оставете ја вратата на било затворен простор да се отвори широк доволно, така што на мачката може да влезат или да излезат лесно.3. Во исто време се задржи тесен доволно, така што на куче (ако е малку поголем од cat) не може да влезе.4. Одговара за различни вратата видови (двојно‑пати, џеб, двојно‑open), едноставно заклучување и лесен за користење, може брзо да се контрола на домашни миленици во и надвор од собата.5. Прилагодување на вратата тока обезбедува повеќе опуштено и труд за заштеда на начин да се даде миленици простор на своите.Спецификација : Предмет Тип : Вратата На Рака Lock Material : Крпа+Metal Adjustable Опсег : Прибл. 20-30cm/7.9-11.8 in Weight : Прибл. 112.0 g/4.0 oz Purpose : домашни Миленици внесете вратата на вредноста Пакет Листа : 1 x Вратата Рака Заклучување(Со 2pcs се Држи Јадица).

Клучни карактеристики

Item Type:
 Door Strap Lock
Material:
Cloth+Metal
Adjustable Range:
Approx. 20-30cm/7.9-11.8in
Weight:
Approx. 112.0g/4.0oz
Purpose:
Pets enter door adjustment
Package List:
1 x Door Strap Lock(With 2pcs Stick Hook) :

Им се допаѓа и на купувачите