.

.

Министерството за Магацин за Безбедност на Портата Вратата Мрежа Преносни Виткање Ограда Guard Нето за Миленичиња Куче Куче Мачка

Министерството за Магацин за Безбедност на Портата Вратата Мрежа Преносни Виткање Ограда Guard Нето за Миленичиња

мислење на клиентот:

DEN 296.16
Достапност
Во достапна форма

Пакет 1x Поставите Миленичиња Куче Бариера Огради ( со инсталирате алатка).Големина : Прибл.180 cm x 76 cm /70.87"(L)x/29.9"(W).Материјали : Најлон+метал цевка.Боја : Црна.Лесен и пренослив за да ги исполни сите ваши on-the-go потреби.Уникатен ткаени бариера која лесно retracts за да целосно или делумно да брзо помине преку.Целосно се собраа за непосредна употреба.Не се потребни алатки.Изграден со тешки делумно се види преку ткаени решетката ткаенина ткаени да го издржат злоупотреба од домашни миленици.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите