.

.

Kwikset Сала и Плакарот Doorknob Мобилни Дома Врати Само Хром Сатенски

Kwikset Сала и Плакарот Doorknob Мобилни Дома Врати Само Хром Сатенски

мислење на клиентот:

DEN 238.56
Достапност
Во достапна форма

Tylo knob на двете страни без механизам за заклучување.Или knob ќе се повлече latchbolt на сите времиња.Се вклопува врати 1-1/8" да 1-1/2". 2-3/8" backset.Сатенски хром финиш.Kwikset Сала И Плакарот На Врата Knob.За Мобилни Дома Врати Само Не за Употреба на Стандардни Врати се Вклопува 1" - 1 3/8" Врати САМО Сатен Хром Финиш НЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите