.

.

Болдвин Хардвер 6541.112.FD Франциско Knob Влезот Трим Пред

Болдвин Хардвер 6541.112.FD Франциско Knob Влезот Трим Пред

мислење на клиентот:

DEN 7593.36
Достапност
Во достапна форма

Земја на Потекло : Кина.Производ Димензија : 12.0" x 2.25" x 3.0".Бренд Име : Болдвин.Големина : 12" x 2.25".Кога луѓето велат дека тоа е осамен на врвот, тие се дефинитивно не зборуваме за Болдвин Имот.Овој импресивен топ-of-the-линија портфолио доаѓа со многу компанијата; секој сака тоа.Имот вклучува навидум несогледливи можности, домот бои и ексклузивни, прилагодено стилови.Имот е квалитет кој се чувствува нарачана, бидејќи тоа е.Производи достапни во 22 Бои вклучувајќи ја и нашата цел живот завршува е целосно индивидуализира и достапни во традиционално, современи и селски стилови.Нашиот господар занаетчии да ги преземат нивните време да се создаде секое парче со рака и со голема грижа, па можете да се создаде свој потпис изглед.Со опции толку убава, tasteful, добро направени, и ги поканува, тоа не е изненадување, дека Имотот е круната скапоцен камен на Болдвин бренд.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите