.

.

X-DREE Цинк Легура 200 Степен Видите Агол Врата Гледачот Peephole Бакар Тон(Aleación де цинк 200 grados Ángulo де visión Стакло de la puerta Mirilla Tono де cobre

X-DREE Цинк Легура 200 Степен Видите Агол Врата Гледачот Peephole Бакар Тон(Aleación де цинк 200 grados Ángulo

мислење на клиентот:

DEN 220.32
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Врата Гледачот; Пакет Содржина : 1 x Врата Гледачот.Главната Боја : Бакар Тон; Материјал : Цинк Легура.Тежина : 38g; Димензија : 29 x 46mm / 1.14" x 1.81"(Max.D*L).Агол на гледање : 200 Степен; Одговара Вратата Дебелина : 35mm-60mm/1.4"-2.2"(Ángulo де visión : 200 grados; Ajuste ел grosor de la puerta : 35 мм-60 мм / 1.4' '- 2.2' '.Монтажа Дупка Кол : 16mm / 0.63"(Diámetro del Orificio де Montaje : 16mm / 0.63' '.Цинк Легура 200 Степен Видите Агол Врата Гледачот Peephole Бакар Tone200 степен агол на гледање, Цинк Легури домување, лесна инсталација.Desinged со прилагодливи навој цевка, е удобен да го инсталирате за 35-60mm дебелина вратата.Опис на Spanish Aleación де цинк 200 grados Ángulo де visión Стакло de la puerta Mirilla Tono де cobre Nombre del producto : Стакло де puerta; Contenido del paquete : 1 x Стакло де puerta Color директорот : tono де cobre; Материјал : aleación де zinc Peso : 38 g; Dimensión : 29 x 46 mm / 1.14' 'x 1.81' '(Max.D * L)Ángulo де visión : 200 grados; Ajuste ел grosor de la puerta : 35 мм-60 мм / 1.4' '- 2.2' 'Diámetro del Orificio де Montaje : 16mm / 0.63' '.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите