.

.

Ѕиркаат Дупки за Врата, Home Security Оптичко Стакло 220 Степен Широк Агол Вратата Обемот на Слики(Сребро)

Ѕиркаат Дупки за Врата, Home Security Оптичко Стакло 220 Степен Широк Агол Вратата Обемот на Слики(Сребро)

мислење на клиентот:

DEN 2095.20
Достапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на бакар материјал со позлата процес, отпорен на корозија, повеќе цврсти и издржливи.Усвојува со висока технологија, оптички леќи од стакло за да се обезбеди појасен приказ. 220 степен поширок агол од конвенционалните врата гледачот.Со капак од 1,5 mm дебелина, поклопецот на леќите со рачно ротирачки капакот кога не е во употреба.Одговара за врата дебелина : 35mm до 60 мм, цевка со дијаметар : aabout 22mm, одговара за дупка со дијаметар : 22mm да 25мм.Опис : Оваа висока технологија оптичко стакло од врата гледачот обезбедува 220 степен поширок агол и супер јасен преглед надвор од вратата.Добар home security system помогне ефикасно да се избегне дома инвазија или неочекуван посетител.Замена на старите еден за намалување на потенцијалната опасност за себе и за своите семејства, особено децата и на постарите.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Бакар + Оптичко Стакло во Боја : Брусен Сребро, Црвениот Бронза, Бронза, Злато(Изборен)Одговара на дебелината на врата : прибл. 35~60mm / 1.38~2.36 инчен Цевка со Дијаметар : 22mm / 0.87 инчен Одговара за Дупка со Дијаметар : прибл. 22mm~25мм / 0.87~0.98 инчен Агол : 220° Тежина : околу. 82g Пакет се Вклучени : 1 x Врата Гледачот Како да се Измери : ве Молиме учествуваат на старата врата прегледувач на прв и мерка на големината на дупка; ако нема врата гледачот, ве молиме мерење на дебелина на вратата.Како да го Инсталирате : 1. Одете на врата гледачот во 2 делови. 2. Вметнете ја леќи од надворешната страна на вратата. 3. Вметнување на база од внатре. 4. Заострување на слотот со раце или со помош на шрафцигер.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите