.

.

Kuuleyn Врата Гледачот, 220 Степен Врата Гледачот, Авто Врата Гледачот, Безбедност на Врата Прегледувач, Анти-Кражба 220 Степен Агол на Гледање Безбедност Врата Гледачот ?

Kuuleyn Врата Гледачот, 220 Степен Врата Гледачот, Авто Врата Гледачот, Безбедност на Врата Прегледувач, Анти-Кражба

мислење на клиентот:

DEN 285.60
Достапност
Во достапна форма

【Погоден За】врата гледачот е применливо вратата дебелина е 55-90mm, погоден за дрво, fiberglass, или метална врата.Лесно да се инсталира, на врата гледачот може да биде заменет во рок од 5 минути без алатки. 【Лесна Инсталација】На 220 степен врата гледачот е прецизно тема кастинг, лесно да го инсталирате, должината може да се прилагоди правилно, анти извртување, анти-пропадна, и анти-pry, заштити вашиот дом од провална кражба и дома инвазија. 【Практични】вратата додатоци од 220 степени агол на гледање се обезбеди безбедност за идентификување на посетители од зад заклучена врата, и лесно може да го видите целиот околината на луѓето стои надвор. 【Функционален Ефект】анти-кражба врата гледачот внатрешниот ѕид е фино butted со конец, безбедно и без опасност, која може ефикасно да се спречи крадците од љубопитните и уништување на врата гледачите со алатки, повеќе лесен за употреба. 【Висок Квалитет】безбедноста врата гледачот е здрав и тешки-должност гледачот покритие што се зголемува вашата безбедност.По покривање на поклопецот, посетители надвор не може да се види преку гледачот во вашиот дом, обезбедување на заштита за вашата безбедност.Функција : 1. Применливи вратата дебелина е 55-90mm, погоден за дрво, fiberglass или метална врата.Лесно да се инсталира, на врата гледачот може да биде заменет во рок од 5 минути без алатки. 2. Точната тема кастинг, лесно да го инсталирате, должината може да се прилагоди правилно, анти извртување, анти-пропадна и анти-pry, заштити вашиот дом од провална кражба и дома инвазија. 3. На 220 степени агол на гледање обезбедува безбедност за идентификување на посетители од зад заклучена врата, и лесно може да го видите целиот околината на луѓето стои надвор. 4. Внатрешниот ѕид е фино butted со конец, безбедно и без опасност, која може ефикасно да се спречи крадците од љубопитните и уништување на врата гледачот со алатки, повеќе лесен за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Врата Гледачот Материјал : Алуминиум Боја : Црвена Бронзена Боја, Бронзена Боја, Злато, Брусен Боја, Светла Боја (изборен) Должина : Околу. 6cm / 2.4 во Соодветни Дупка со Дијаметар : Прибл. 16-23mm / 0.6-0.9 во Соодветни Отворање : 16mm / 0.6 во Дијаметар Применливи Вратата Дебелина : 55-90mm / 2.2-3.5 во Инсталацијата : Површината монтирани, отворајќи дупка Тежина : Околу. 48g / 1.7 оз Пакет Листа : 1 x Врата Гледачот Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите