.

.

Врата Гледачот, Анти-Кражба 220 Степен Агол на Гледање Безбедност Peephole за Врата Дебелина 55-90mm (Црвена Бронза)

Врата Гледачот, Анти-Кражба 220 Степен Агол на Гледање Безбедност Peephole за Врата Дебелина 55-90mm (Црвена

мислење на клиентот:

DEN 249.36
Достапност
Во достапна форма

Широк Агол на Гледање : На 220 степени агол на гледање обезбедува безбедност за идентификување на посетители од зад заклучена врата, и лесно може да го видите целиот околината на луѓето стои надвор.Применливост : Погоден за врата дебелина 55-90mm, погоден за дрвена врата, стакло и челик врата или метална врата.Лесно да се инсталира, вратите и прозорците може да се замени во 5 минути без алатки.Прилагодлив : Прецизност тема кастинг, лесно да го инсталирате, должината може да биде прилагодена соодветно, анти-пресврт, анти-пропадна, анти-pry, заштити вашиот дом од кражба и упад.Висока Безбедност Фактор : внатрешниот ѕид донесува казна навој задник зглобовите, која е безбедна и не-опасен.Тоа може ефикасно да се спречи крадците од користење на алатки за да се pry и оштетување на врати и прозорци, што го прави лесен за употреба.Приватност : На цврсти и издржливи гледачот маска може да се подобри вашата безбедност.По затворањето на капакот, надвор од посетителите не може да се види вашиот дом, преку набљудувачи, обезбедување на заштита за вашата безбедност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Врата Гледачот Материјал : Алуминиум Боја : Црвена Бронзена Боја, Бронзена Боја, Злато, Брусен Боја, Светла Боја (изборен) Должина : Околу. 6cm / 2.4 во Соодветни Дупка со Дијаметар : Прибл. 16-23mm / 0.6-0.9 во Соодветни Отворање : 16mm / 0.6 во Дијаметар Применливи Вратата Дебелина : 55-90mm / 2.2-3.5 во Инсталацијата : Површината монтирани, отворајќи дупка Тежина : Околу. 48g / 1.7 оз Пакет Листа : 1 x Врата Гледачот Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите