.

.

X-DREE 15mm Дупка Кол 200 Степен Широк Агол Врата Гледачот Peephole Сребрен Тон(Diámetro del orificio де 15 mm Стакло де гран аголна де 200 grados Peephole Tono plateado

X-DREE 15mm Дупка Кол 200 Степен Широк Агол Врата Гледачот Peephole Сребрен Тон(Diámetro del orificio де 15

мислење на клиентот:

DEN 2013.60
Достапност
Во достапна форма

Пакет Содржина : 1 x Врата Гледачот; Тежина : 33g.Материјал : Метал; Име На Производ : Врата Гледачот.Димензии : 30 х 43mm/1.2" x 1.7"(Max.D*L); Главна Боја : Сребро На Ѕвонење.Агол на гледање : 200 Степен; Одговара Вратата Дебелина : 35mm-55мм/1.4"-2.2"(Ángulo де visión : 200 grados; Ajuste ел grosor de la puerta : 35 мм-55 mm / 1.4' '- 2.2' '.Монтажа Дупка Кол : 15mm/0.6"(Diámetro del Orificio де Montaje : 15mm / 0.6' '. 15mm Дупка Кол 200 Степен Широк Агол Врата Гледачот Peephole Сребро Tone200 степен агол на гледање, метал домување, лесна инсталација.Desinged со прилагодливи навој цевка, е удобен да го инсталирате за 35-55мм дебелина вратата.Опис на Spanish Diámetro del orificio де 15 mm Стакло де гран аголна де 200 grados Peephole Tono plateado Contenido del paquete : 1 x Стакло де puerta; Peso : 33 g Material : Метал; Nombre del producto : Стакло де puertas Dimensión : 30 x 43 mm / 1.2' 'x 1.7' '(Max.D * L); Боја на директорот : Tono plateadoÁngulo де visión : 200 grados; Ajuste ел grosor de la puerta : 35 мм-55 mm / 1.4' '- 2.2' 'Diámetro del Orificio де Montaje : 15mm / 0.6' '.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите