.

.

Aexit Home Safety Weatherproofing 180 Степен Видите Агол Врата Гледачот Peephole Прозорец Изолација Колекции Тон Злато

Aexit Home Safety Weatherproofing 180 Степен Видите Агол Врата Гледачот Peephole Прозорец Изолација Колекции

мислење на клиентот:

DEN 566.40
Достапност
Во достапна форма

Пакет Содржина : 1 x Врата Гледачот; Тежина : 40g.Материјал : Метал; Име На Производ : Врата Гледачот.Димензија : 29 x 57mm/1.14" x 2.24"(Max.D*L); Главна Боја : Злато На Ѕвонење.Агол на гледање : 180 Степен; Одговара Вратата Дебелина : 35mm-55мм/1.4"-2.2".Монтажа Дупка Кол : 16mm/0.63". 180 степен агол на гледање, метал домување, лесна инсталација.Desinged со прилагодливи навој цевка, е удобен да го инсталирате за 35-55мм дебелина вратата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите