.

.

Ултра Хардвер 94010 180 Степен Хром Врата Прегледувач

Ултра Хардвер 94010 180 Степен Хром Врата Прегледувач

мислење на клиентот:

DEN 201.36
Достапност
Во достапна форма

Здрав и сигурен конструкција.Совршен за вашето домаќинство.Висок квалитет на производот.Како вредност бренд-лидер во областа на хардверот, Ултра Хардвер нуди квалитетни производи за градител хардвер, вратата за безбедност и кабинетот на хардвер.Во рамките градител хардвер, Ултра Хардверски производи span 14 категории, вклучувајќи бура & екран вратата хардвер, вратата за безбедност, градител на хардверот, портата & гаража хардвер, дома хардвер, жица стоки и повеќе.Видливо вклучени во вратата за безбедност категорија, Ултра Хардвер нуди вонвременски стилови во денешниот најбараните бои, со три различни збирки : ултра безбедност, ултра безбедност Плус и westmore безбедност.Ултра Хардвер кабинет, хардверски производ линија нуди полн спектар на украсни копчиња и повлекува од повеќето модерни да тестирани традиционалните стилови и бои.Здрав и сигурен конструкција.Совршен за вашето домаќинство.Висок квалитет на производот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите